Про нас

MTI – провідний мультивендорний імпортер та дистрибутор в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень.
Наша компанія надає комплексні дистрибуторські послуги і пропонує широкий асортимент рішень сфери високих технологій та техніки від світових виробників: комп'ютерної, офісної та споживчої техніки, IT-рішень, ПЗ, хмарних сервісів, сучасних систем безпеки тощо.
Працюємо із більш ніж 800 партнерами по всій Україні, щоб наближати споживачів до нових продуктів та рішень. 
Ми пишаємося прямою співпрацею із провідними світовими виробниками і українськими партнерами, які нам довіряють нам, оскільки ми завжди надаємо найкращу продукцію і рішення для розвитку їхнього бізнесу.
  • 120+ товарних категорій

Пропонуємо широкий асортимент товарів та рішень в різних цінових категоріях

  • 800+ партнерів компанії

Ми надаємо лояльні умови та розгалужену логістичну мережу із гучкою та швидкою доствкою, пропонуємо широкий асортимент товарів та надаємо професійну консультаційну підтримку партнерів щодо реалізації продукції, гарантуємо дотримання термінів та домовленостей, а також великий вибір виробників у сфері hi-tech.

  • 100 провідних виробників

На сьогодні у портфелі компанії більш ніж 80 контрактів прямої співпраці із провідними світовими брендами. У кожному напрямку ми обираємо лідерів, щоб поставляти на український ринок найкращу техніку та IT-продукцію.

  • 30 років на ринку дистрибуції

МТІ розпочала свою діяльність у 1991 році – в період глобальних змін в житті країни. Разом ми пройшли шлях від компанії, яка пропонує ряд комп'ютерної та оргтехніки, до одного з найбільших імпортерів та дистрибуторів високих технологій на ринку України.